İade Politikası

Lütfen satın alma işlemi yapmadan önce İade ve Geri Ödeme Politikamızı inceleyiniz.

Sipariş İptalleri

Ürün gönderi için kargo şirketine verilmemiş ise sipariş iptali hemen işleme alınır ve geri ödeme işlemi hemen başlatılır. Ürün kargoya teslim edilmiş ise, ürün mağazamıza geri gelene kadar beklemeniz gerekir.

İade ve Geri Ödeme

Ürün teslim edildikten sonra, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İadeye hak kazanabilmeniz için, ürünün kullanılmamış, teslim aldığınız durumda ve orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir. İade politikamız aşağıdaki ürünler için geçerli değildir: [indirimli ve hediyeli ürünler, hediye kartları, kişiselleştirilmiş ürünler, kullanılmış ürünler, yıkanmış ürünler, müşteri kaynaklı hasarlar]. Bu ürünler iade, para iadesi veya değişim için uygun değildir. Kargo da zarar gören, kusur oluşan ürünler ücretsiz değiştirilir ya da ücret iadesi yapılır.

İade başlatmak için lütfen bize [email protected] adresinden e-posta gönderin. İadenize eşlik edecek bir makbuz, fatura, fotoğraf veya satın alma kanıtı eklemenizi rica ediyoruz.

İade edilen tüm ürünler Halı Konağı, Tophane Mah. Atatürk Cad. No:355, Rize Merkez, Rize 53020 Türkiye adresine geri gönderilmelidir. Başka taraflarca üretilen ve tarafımızdan satılan ürünleri lütfen üreticiye geri göndermeyiniz.

İade ettiğiniz ürün için nakliye masraflarını ödemekle yükümlüsünüz. Nakliye masrafları iade edilmez. Geri ödeme alırken, nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir. El dokuma ve ithal ürünlerde ürün fiyatının %30’undan fazla olmayan, makul, stok tamamlama ücreti uygulayacağımızı unutmayınız. Değerli ürünler (özellikle el dokuma, saf ipek, yün-ipek ve bambu ipek halılar) için izlenebilir nakliye hizmeti ve sigortası fiyatımıza dahildir. Gümrük vergileri, harçları, işlem ücretleri tarafımızdan ödenir.

İade bildiriminizi aldıktan sonra, iade edilen ürünü teslim aldığımızı ve iadenizin kabul veya reddedildiğini bildirmek için size e-posta göndereceğiz. E-postanızı kontrol etmeyi unutmayınız.

İadeniz tarafımızca kabul edilirse, makul bir süre içinde aşağıdakilerden birini sağlayacağız: iade edilen ürün için değişim, mağaza içi alışveriş kredisi, banka-kredi kartı, ya da hesabnıza geri ödeme veya koşullara uygun başka bir ödeme yöntemi.

Genel

Yukarıdaki koşullardan herhangi birine uymamanız durumunda iade veya değişimi reddetme, farklı veya ek koşullar getirme hakkımız saklıdır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız, önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin. Bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenizin resmi olarak yapılması biraz zaman alabilir.

Tüm bunları yaptıysanız ve hala geri ödemenizi alamadıysanız, lütfen bizimle [email protected] kurumsal e-posta adresinden iletişime geçiniz.