Gizlilik Sözleşmesi

Bu gizlilik politikası web sitemizin tüm alt bölümlerinde de geçerlidir.
https://sumerhali.com web sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır. https://sumerhali.com ; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde paylaşacaktır.

Kredi Kartı bilgileri saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebilecek ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.


Bu sayfada yer alan gizlilik politikası https://sumerhali.com tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe tarafımıza aittir. Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiç bir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
Yukarıdaki gizlilik politikası, web site üyemiz veya ziyaretçimiz olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.