POLİTİKALAR

Kullanıcı ve Üyelik ↗

Üyelik gerektiren e-ticaret sitelerinde kullanıcıların üye olurken kabul etmesi gereken ve kullanıcının üye olarak hak ve sorumluluklarını belirleyen sözleşmedir. Bu siteye erişerek bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik ↗

Kişisel bilgilerin korunması ve bu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bu siteye erişerek bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Mesafeli Satış ↗

Satılan ürün bilgileri, alıcı bilgileri ve satıcı bilgilerini içeren ve karşılıklı hukuki hakları belirleyen, alıcı tarafından onaylanması gereken sözleşmedir. Bu siteden alışveriş yaptığınızda bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

Gönderi Politikası ↗

Gönderi, kargo ile ilişkili bilgiler içerir. Bu siteden alışveriş yaptığınızda bu sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.

İade ve Geri Ödeme ↗

Kusurlu, gönderi sırasında zarar görmüş ürünler değişir (ürün ambalajını kargo görevlisi yanında açınız, zarar görmüş ise tutanak tutturunuz), ürün değişimi, mağaza çeki veya ücret iadesi ile yapılır. Bazı ürünlerde ise, iade işlemi bulunmaz.

İletişim Bilgileri ↗

Kanunda ve ilgili yönetmeliklerde açıkca belirtilen konu işletmenin iletişim bilgilerini tüketicilerin kolay ulaşabileceği şekilde yayınlamasıdır. Bu bilgilere erişerek sözleşmeleri kabul etmiş olursunuz.